En İyi İngilizce YDS Kursu

YDS kursu programlarımız arasında yer alan İngilizce YDS kursu eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre düzenlenmektedir. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı formatına uygun olarak hazırlanan İngilizce YDS kursu programlarımızda öğrencinin seviyesine göre genel İngilizce gramer anlatımlar, yds soru tiplerine yönelik anlatımlar, paragrafların analizleri, kelime çalışmaları, soru çözümleri ile sorular üzerinde detaylı anlatımlar, deneme sınavları ve kritikleri bulunmaktadır.

İngilizce YDS kurslarımız; ön hazırlıklı yds, ana yds ve hızlandırılmış yds kursu şeklinde 3 bölümden oluşmaktadır. Ön hazırlıklı programlarda öğrencinin genel İngilizce gramer bilgisi toparlandıktan sonra YDS eğitimine başlanmaktadır. Ana YDS programlarımızda genel İngilizce toparlama kısmı bulunmamakta, doğrudan YDS eğitimine geçilmektedir. Hızlandırılmış YDS kursu programlarımız ise daha önce YDS’ye girerek belli bir puan almış öğrencilerin puanlarını yükseltmek için faydalanabileceği, gramer anlatımların olmadığı ve tamamen sınava yönelik soru çözümü ile soru üzerinde anlatımların bulunduğu bir bölümdür. Ön hazırlıklı YDS programına katılan öğrenci ön hazırlık, ana yds ve hızlı YDS’yi de almış olur. Ana YDS bölümüne katılan öğrenci Ana YDS ve hızlandırılmış YDS bölümünü alacaktır. Hızlandırılmış YDS’ye katılan öğrenci ise yalnızca Hızlandırılmış YDS bölümünü alacaktır. YDS kursu eğitimlerimiz süresince uygulanacak olan deneme sınavları ile öğrenci güncel durumunu takip edebilecektir.

İngilizce YDS kurslarımız hakkında detaylı bilgi için; https://www.ydskursuankara.net/ingilizce-yds-kursu/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.